PEWNISPORTU.PL – UBEZPIECZENIA SPORTOWE

Pracujesz w klubie jako trener/instruktor, a może chcesz zorganizować imprezę sportową. Nieważne czy jesteś amatorem czy wyczynowcem, rowerzystą czy kulturystą. Dobierzemy odpowiednie ubezpieczenie sportowe specjalnie dla Ciebie!

My nie boimy się naprawdę trudnych tematów. Uprawiasz sporty ekstremalne? A może walczysz w MMA? Dobrze się składa – takie sprawy lubimy najbardziej! Gdzie szukać ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków optymalnego dla klubu sportowego? My wiemy, że przy niskich budżetach klubowych, ubezpieczenia sportowe są na końcu listy zakupów. Jednak staramy się uświadamiać działaczy, że za niewielką składkę mogą mieć spokojną głowę. Nie wierzysz? Napisz do nas już teraz! Odpowiemy na każde pytanie, doradzimy przy wyborze wariantu ubezpieczenia, wyjaśnimy warunki umowy.

A do tego – nie wychodząc z domu – załatwisz wszelkie formalności! Dysponujemy wachlarzem ofert, które chętnie Ci przedstawimy zarówno w sporcie wyczynowym, profesjonalnym jak i amatorskim. Sport to nasze życie, więc ubezpieczenia sportowe czujemy jak mało kto!

Nasi specjaliści
Małgorzata Skierczyńska

Małgorzata Skierczyńska

Sport to jej pasja, sport to jej praca – sport to jej życie.

Menedżer Sportu, mistrzyni Polski i trener judo, instruktor lekkiej atletyki, dziennikarka sportowa. Do tego social ninja – na polu e-marketingowym czuje się jak ryba w wodzie!

Ubezpieczenia sportowe rozumie i czuje jak mało kto. Dokładnie i skrupulatnie analizuje każdy temat.

Jej ulubionym tematem ubezpieczeniowym są sporty ekstremalne oraz ubezpieczenia w sztukach walki!

Łukasz Skierczyński

Łukasz Skierczyński

O sporcie mógłby gadać godzinami – o każdym jego aspekcie. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Jako dyplomowany trener piłki nożnej przekazuje swoją wiedzę młodszym sportowcom.

Garnitur chętnie zamienia na dres sportowy czy rajdki kolarskie i wyrusza w długą trasę.

Skontaktuj się z nami

Tel. kom. 602150659 – Małgorzata
Tel. kom. 531634001 – Łukasz
biuro@pewnisportu.pl
www.pewnisportu.pl

Napisz do nas

    Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie eMeSs Centrum Ubezpieczeń ul. Bema 40 11-200 Bartoszyce NIP 7431188762. Podane dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty bądź zawarcia umowy ubezpieczenia. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności.